Anasınıfı,  Okula İlk Adım

Uzman öğretmenler tarafından yürütülen çalışmalarda sevgi ve güven ortamı yaratılarak çocukların severek öğrenmeleri sağlanır, her çocuğun kişisel gelişim süreci bire bir izlenir. 

Okulumuzda uygulanacak olan oyun temelli öğretim yöntemi, okul ve öğrenme sevgisini güçlendirir, aileden ayrı geçireceği okul ortamının daha verimli ve eğlenceli geçmesi sağlanır.
Branş derslerinde her çocuğun yetenekleri öne çıkarılarak bunları geliştirebilmeleri için yeni metot ve tekniklere yer verilir. Anadili gelişimiyle birlikte erken yaşta yabancı dil eğitiminin temelleri atılarak İngilizce öğretimi başlar. Anasınıfındaki çocukların en büyük kazanımlarından biri de ilkokula tam olarak hazırlanmak olacak.
Anasınıfımızda uygulanacak eğitim programları çocukların ilgi ve yeteneklerine, gelişim çizgilerine ve ilgi alanlarına göre yenilenir, geliştirilir.
Yabancı Dil, Beden Eğitimi, Müzik, Resim, Bale, Dans, Drama, Bilgisayar, Satranç, Görsel Sanatlar, Değerler Eğitimi ve diğer etkinlikler yardımıyla çocuklarımızın sosyal ve zihinsel becerileri gelişecek.

Sıcak Ortam

Daha az öğrencili gruplarımızla, bire bir ilgi.

Oyun Alanı

İçerde ve dışarda temiz oyun alanları

Yabancı Dil

Deneyimli Öğretmenler İngilizcenin temelini atıyor

Eğitim

Beden Eğitimi, Resim, Müzik ve Değerler Eğitimi

Beslenme

3 Öğün sağlıklı beslenme şartları

Öğrenme

İlkokula tam hazırlık

Ön Kayıt Formunu Doldurun, Sizi Arayalım