İlkokul, Nasıl Başlarsa Öyle gider…

Eğitim hayatının ilk basamaklarında asıl temelin atıldığı dönem ilkokul yıllarıdır. Bu nedenle bir çocuğun ilkokulda karşılaşabileceği iyi bir sınıf öğretmeni, belki de onun için çok büyük bir şanstır. Güneş Kolejinde çocuklara unutmayacakları öğretmenler sunacağız. 1. sınıf, hem sabır hem de deneyim ister. Çocuklar ise en çarpıcı değişimi ilkokulda yaşar. Deneyimli sınıf ve branş öğretmenlerimizle, 1. sınıftan 4. sınıfa kadar Ortaokulun ve sonraki yılların temelini atacağız. Çünkü ilk yıllar çok önemlidir; nasıl başlarsa öyle gider.

Öğrencilerimiz, önce kendi anadilini en doğru şekilde öğrenirken, üst düzey İngilizce öğretimi 1. sınıfta başlıyor. Kolej deneyimli, seçkin öğretmen kadrosuyla pratik konuşmayı hedefleyen derslerde yabancı öğretmenler de görev alacak.

Güneş Kolejinde; her çocuk, kişisel becerilerini geliştirecek, içindeki yetenekleri ortaya çıkacaktır. Kendini ifade etmeyi başaran, okuyup yazma becerileri gelişmiş, özgüveni yüksek, başarılı bireyler yetiştirme istiyoruz. Oyun ve sportif etkinlikler, kulüp çalışmaları, akademik ve kültürel amaçlı yurt içi, yurt dışı geziler ve tatil kampları, yardımlaşma ve dayanışma kültürü kazanımlı değerler eğitimi ve kardeş okul gibi birçok sosyal etkinlik ve proje yardımıyla öğrencilerimizin sosyalleşmesini, kendini tanımasını ve becerilerini geliştirmesini amaçlıyoruz.

Çocukların tüm eğitim yaşamının temelinin ilkokulda atıldığını biliyoruz. Her sınıftaki en son teknoloji ürünü akıllı tahtalarla daha kolay, daha zevkli ve daha kalıcı öğrenme gerçekleşecek. Kütüphane, Fen Laboratuvarı, Bilişim, Müzik ve Görsel Sanatlar derslikleriyle okulumuzu adeta bir eğitim kampına çeviriyoruz.

Butik okul konseptimizle her sınıfta “daha az öğrenci, daha çok ilgi” modeli uyguluyoruz.

35 yıllık ilkokul deneyimlerimizle öğrencilerimizi sadece akademik olarak değil, sosyal, kültürel ve zihinsel yönden de geliştirmeyi hedefliyoruz.

Sıcak Ortam

20 Kişilik Sınıflarda, bire bir ilgi.

Oyun Alanı

İçerde ve dışarda temiz oyun alanları

Yabancı Dil

Tüm Öğrencilerimiz İngilizce Konuşacak…

Eğitim

Oyun ve sportif etkinlikler, kulüp çalışmaları, geziler…

Beslenme

3 Öğün sağlıklı beslenme şartları

Öğrenme

İlk yıllar çok önemlidir; nasıl başlarsa öyle gider.

Ön Kayıt Formunu Doldurun, Sizi Arayalım