‘Öğrenci Takip ’ ve Veli Bilgilendirme Sistemi

Anasınıfı

Yabancı Dil, Beden Eğitimi, Müzik, Resim, Bale, Dans, Drama, Bilgisayar, Satranç, Görsel Sanatlar, Değerler Eğitimi ve diğer etkinlikler yardımıyla çocuklarımızın sosyal ve zihinsel becerileri gelişecek.

İlkokul

Her sınıftaki en son teknoloji ürünü akıllı tahtalarla daha kolay, daha zevkli ve daha kalıcı öğrenme gerçekleşecek. Kütüphane, Fen Laboratuvarı, Bilişim, Müzik ve Görsel Sanatlar derslikleriyle okulumuzu adeta bir eğitim kampına çeviriyoruz.

Ortaokul

Bir yandan modern bir okul programıyla öğrencilerimizin sosyal ve bireysel becerilerini geliştirirken diğer yandan Merkezi Ortak Sınavlara yönelik Akademik Destek Sistemiyle öğrencilerin başarıları için her türlü özveriyi göstereceğiz.

Güneş ‘ te Yabancı Dil Eğitimi

GÜNEŞ’te herkes İngilizce konuşacak!

Okulumuzun kuruluş amaçlarından biri de 8. sınıfı bitiren her öğrencinin yüksek düzeyde İngilizce öğrenmesidir. Bunun için uluslararası sertifikaları olan deneyimli İngilizce kadromuzla okulumuzu bir adeta bir Dil Okulu haline getiriyoruz.

Listening, Speaking, Reading and Writing

5.sınıflarda 16 saatlik İngilizceyle Hazırlık Sınıfı programı uygulanıyor.
Bütün sınıflarda İngilizce Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma konusuna büyük önem verilmekte; dersler, gramere değil pratiğe dayalı bir yöntemle işlenmektedir.

FİZİKİ YAPI

Oyun Bahçesi

Okulumuzun toplam 680 metrekare oyun alanı vardır. Öğrencilerimiz teneffüs saatlerinde ve öğle arasında bu alanları kullanabilmektedir.

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimizin teneffüs ve yemek saatleri farklı olduğundan, oyun alanları kullanılırken birbirleriyle çakışmazlar. Oyun alanında Basketbol, voleybol, futsal, yakartop gibi spor branşlarının yapılabilmesi için gerekli araçlar bulunmaktadır. Ayrıca küçükler için de oyun parkı mevcuttur.

Spor Salonu

Okulumuzun Kapalı Spor Salonu toplam 280 metrekare oyun sahasını kapsayacak şekilde ve 5 metre tavan yüksekliğinde olmak üzere zemin katta yer almaktadır.

Spor salonumuzda havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemi yeterli ölçüde mevcuttur. Kışın soğuk ve yağışlı havalarda öğrencilerimiz teneffüslerini burada geçirebilmektedir. Salonumuzda basketbol, voleybol, badmington gibi sporlar için gerekli araçlar bulunmaktadır.

Yemekhane ve Kantin

Yemekhane ve kantin okulumuzun en üst katında yer almaktadır. Bu nedenle aydınlık ve ferahtır. Öğrencilerimiz temiz ve havadar bir ortamda bu ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.

Yemekhanemizde öğrencilerimiz belirli bir sıraya göre yemeklerini yemektedirler. Bu sayede fazla sıra beklemeden, rahat bir ortamda, Antalya’ nın en seçkin firmalarında gelen yemeklerini yiyebilmektedirler. 

Sınıflarımız

Güneş Koleji olarak “Az Öğrenci, Çok İlgi” sloganımız dolayısıyla sınıflarımız en fazla 20 öğrenciden oluşmaktadır.

Sınıflarımızda her öğrencimiz tek kişilik kompakt laminat malzemeden sıralarda öğrenim görmektedirler.

Her sınıfımız son teknoloji büyük boy akıllı tahtalarla ve internet bağlantısı ile donatılıdır. Öğrencilerimiz, eğitim araçları ve yayınlarımızla bütünleşik olan akllı tahtalarda daha kolay ve hızlı öğrenme imkanına sahiptirler.

Hedef: Mutlu Çocuklar

Güneş Koleji olarak akademik başarının yanında en büyük hedefimiz “Mutlu Çocuklar ve Aileler” dir.  Bunu sağlayan tüm öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimize teşekkür ederiz.

TEOG Başarısı
Mutlu Çocuklar
Mutlu Aileler

En Son Haberler

‘Kayıt Formunu ’ Doldurun Sizi Arayalım